BARI-KOI v spolupráci s firmou KOI CENTRUM Slovakia sa úzko špecializuje a poskytuje komplexné služby v oblasti záhradných jazierok. Vykonávame konzultačnú činnosť, návrhy, realizáciu kúpacích a KOI jazierok, ktoré sú určené pre úspešný chov japonských KOI, jeseterov, veslonosov….

Ponúkame realizácie fontán, rozličné potôčiky, vodopády, vnútorné nádrže do firemných vestibulov, reštaurácií či zimných záhrad.

Tiež ponúkame zváranie PVC fólie, ktoré sú určené pre záhradné jazierka, biobazény, strechy a klasické modré bazény, všetky zvárané fólie preskúšavame vlastným defektoskopom ktorý nájde i tú najmenšiu dierku.
Máme širokú škálu filtračných systémov a overené spôsoby zapájania. Každé jazierko je originálne a preto navrhujeme pre každé najvhodnejší filtračný systém.

Obráťte sa na nás!

Neviete aký variant jazierka zvoliť? Je to jednoduché, príďte na nezáväzné konzultačné stretnutie, pri ktorej si porozprávame o jednotlivých variantoch a možnostiach výstavby záhradných jazierok. Prejdeme plusy a mínusy jednotlivých variantov, pomôžeme vám sa zorientovať a nájsť to pravé pre Vás. Je vždy lepšie sa so všetkým dôkladne zoznámiť, než zbrklo niečo postaviť a potom zbytočne a draho záhradné jazierko neskôr prerábať …

Zaujali sme vás? Radi vám pomôže realizovať váš sen záhradného jazierka tzv. Na kľúč! Chcete si jazierko postaviť svojpomocne a potrebujete iba vykonanie odborných prác? Potrebujete zapojenie filtrácie? Pokládku fólie? Vytvorenie funkčného vodopádu? Založenie brehov jazierka?
Kontaktujte nás. Spravíme nákres, možné varianty zapojenia i pri nedostatku priestoru, cenovú ponuku a obhliadku i u Vás doma.